Tabii Bal

1940 lı yıllarda dedemizin köyümüze arı getirerek köyümüzde ilk ve tek arıcılığa başlaması ve babamızın çok küçük yaşlarda işe gönül vermesi bu yola girmemize sebep olmuştur. Babamızın çok küçük yaşlarda tanıştığı arıcılık kendini  yetiştirmesine ,teknik donanımını arttırmasına vesile olmuştur.  Dedemizden bize kalan bu emaneti babamız ilk başta annemize daha sonra ise iki erkek kardeş olan bize öğretmiştir. Arılarla çıktığımız bu yolda bilimin ışığında kalite ve doğallığı ön planda tutarak üretim kalitesini arttırmaya geleneksel yöntemleri prensip edinip yüksek lezzetleri sizlerle buluşturmak gayesiyle yolumuza devam etmekteyiz.

Tabii bal tamamen doğal %100 saf ve katkısız bir şekilde üretmeye ve kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Tabii bal insanlığın ve insanların değerini bilmekte ve müşterileri için en güzelini vermeye devam etmektedir. Aldatılan bir müşteri kaybedilen bir servettir. İlkesiyle hizmetin kalitesi işletmenin namusudur sözüyle hizmet vermek için söz veriyoruz.

Sadece Lezzetli % 100 Doğal

Tabii Bal olarak sadece doğal lezzetli ve kaliteli arısal ürünleri üretiyoruz. Çünkü arıların binlerce çiçekten elde ettiği bu ürünler sahip olduğu özellikler ile çok değerli birer besin maddesi ve şifa kaynağıdır.

Hedefimiz

Tabii Bal olarak arısal ürünleri en doğal şekilde sizlere ulaştırmayı ve kalitenin adı olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Özellikle rakımı 1200 -2000 arası şehirden uzak el değmemiş yaylalardan en doğal haliyle elde ettiğimiz seçkin ürünleri en taze haliyle sizlere sunmak.

Vizyonumuz

Ülkemizde dünyaca tanınan lezzetli ve kendine has vitamin ve kokusu olan bu ürünlerin tek arananı olmak.

Değerlerimiz

”Tabiatın içinden”

Doğal

Ürünlerimizi özellikle 1200-2000 rakımda insan eli değmemiş yaylalardan elde ediyoruz. Şehir hayatından en uzak gökyüzüne en yakın yerlerden en doğal haliyle elde edip uygun koşullarda hijyenik olarak saklıyoruz.

Lezzetli

Yüksek yaylalardaki kekiklerden,kevenlerden ve akdeniz bölgesinin mis kokulu pürenlerinden bölgesine has endemik bitkilerin yanı sıra daha binlerce çeşit çiçekten toplanmış enfes ürünleri sofranıza sunuyoruz.

Güvenilir

Ürünlerimizi yılların verdiği deneyimle ideal tat ve kıvamda sunuyoruz.

Tabii bal olarak başkasının değil kendi ürünlerimiz garantisini veriyoruz.

Lezzeti Yaylalardan

Tabii bal üretimini kendi yapmadığı ürünü müşterisine sunmaz , sadece yüksek lezzete ve kaliteye uygun ürün üretir. Şehre uzak ve tamamen doğal el değmemiş ortamlarda yetişen binlerce çiçekten elde ettiği ürünlerle sizleri buluşturmaya devam edecektir.

ARICILAR ARILARIN ,ARILAR İNSANLIĞIN TEMİNATIDIR.

# ÜRETİCİLERİ DESTEKLEYİN VE DOĞALLIĞIN TADINI ÇIKARIN

istatistikler

0%
Kalite
0%
Doğallık
0%
Güvenilirlilik
0%
Mutlu Müşteri

Video

Galeri